Kullanıcı Sözleşmesi


Bu sözleşme, Robotig adı altında satışa sunulmuş hizmetlerin ve araçların satışını kapsar. Son Kullanıcı Lisans Sözleşmesi, siz ve Robotig arasında yapılmış, Lisans Sözleşmesinde tanımlanan, bilgisayar programı ve bu programın kullanım hakları konusunda hukuki bir sözleşmedir. Robotig araçlarını her ne şekilde olursa olsun, bilgisayarınıza yüklediğiniz taktirde, bu sözleşme hükümlerinin sizi bağlayacağını kabul etmiş sayılırsınız.


Robotig Profesyonel Sosyal Medya Araçları Lisans Sözleşmesi


Robotig adı altında satışa sunulan tüm hizmetlerin ve araçların ücretsiz kullanım hakkı yoktur. Satılmak suretiyle 1 bilgisayar için belirlenen süreler arasında lisans hakkı (kullanma hakkı) verilir.


1. Kullanım Lisansı Hakkı:


Bu sözleşme size şu hakları sağlamaktadır: Robotig adı altında satışa sunulan tüm araçların tek bir kopyasını bir bilgisayara yükleyebilir ve tarafınızca belirlenen süre aralığında kullanabilirsiniz. Robotig adı altında satışa sunulan tüm programları ancak bilgi saklama amacı ile diğer bir bilgisayara kopyalayabilir veya kayıt cihazına kaydedebilirsiniz. Üzerinde Robotig adı altında satışa sunulan tüm programların yüklenmiş olduğu her bir bilgisayar için, belirlediğiniz süre aralığında, ayrı bir lisans almanız ve tahsis etmeniz gerekmektedir. Robotig adı altında satışa sunulan tüm programlar için alınan bir lisans, değişik bilgisayarlar arasında paylaşılamaz veya aynı zamanda kullanılamaz.


2. Diğer Hak ve Sınırlamalar:


∘ Ters Mühendislik İşlemi, Parçalara Ayırma ve Demonte Etme Konusunda Sınırlamalar: Robotig adı altında satışa sunulan tüm programları ters mühendislik işlemine tabi tutamazsınız, parçalara ayıramaz veya demonte edemezsiniz.
∘ Parçalara Ayırma: Robotig adı altında satışa sunulan tüm programlar, bu sitede tek bir ürün olarak lisanslanmıştır. Robotig adı altında satışa sunulan tüm programlar satış sözleşmesinde aksi belirtilmedikçe birden çok bilgisayarda kullanılamaz.
∘ Kira: Robotig adı altında satışa sunulan tüm programları üçüncü kullanıcılara kiralayamazsınız. Kiralandığı tespit edilen lisans numarasının kullanımı kalıcı olarak iptal edilir.
∘ Programın Lisansının Devredilmesi: Robotig üzerinde satın aldığınız lisansınızı, lisans panelinden başka bir kullanıcıya devir edebilirsiniz.
(Bilgi: Kullanım süresi 7 günden daha az kalan lisanslar ve indirimli alınan lisanslar devir yapılamaz. Devir yapıldığı tespit edilen lisansın kullanım hakkı kalıcı olarak durdurulur.)
∘ Sona Erme: Bu sözleşmenin hükümlerine aykırı hareket etmeniz halinde, Robotig diğer hiç bir hakka zarar vermemek şartıyla bu sözleşmeyi sona erdirebilir. Bu durumda, Robotig adı altında satışa sunulan tüm programların tüm kopyalarını ve bütün diğer parçaları ile birlikte imha etmeniz gerekmektedir.


3. Güncellemeler (Update):


Robotig adı altında satışa sunulan tüm araçlar yenilenmiş bir araç ile (İnternet aracılığı) güncelleştirilir. Robotig adı altında satışa sunulan tüm araçları tek bir ürün paketi olarak kullanılabilir. Aksi satış ve bayilik sözleşmelerinde ayrıca belirtilmediği sürece birden fazla bilgisayarda kullanılamaz.


4. Telif Hakkı:


Robotig adı altında satışa sunulan tüm hizmet ve araçlar hakkında bu sözleşme maddelerine aykırı davranılması durumunda kullanıcı, cezai ve hukuki sorumluluklara katlanacaktır. Ancak;
a) Robotig adı altında satışa sunulan tüm araçların bir kopyasını yalnızca yedekleme veya arşivleme amacıyla kopyalayabilir, ya da
b) Robotig adı altında satışa sunulan tüm araçları tek bir bilgisayara kopyalayıp, orijinalini yedekleme veya arşiv amacıyla tutabilirsiniz.


5. İade ve Değişim


Satın alınmış ve kullanıcının bilgisayarına indirilmiş ürünler için hiç bir lisans bedeli, hiç bir şartta (kaynak/alt yapısını kullandığı web sitelerinin sonlanması ve/veya engellenmesi dahil) kullanıcıya iade edilmemektedir ve bir başka yazılım lisansı ile değişimi yapılmamaktadır.
Para iadesi yalnızca satın aldıktan sonra yazılım hiç indirilmezse yapılmaktadır.
Kullanıcının bilgisayarına indirilmiş yazılımlar elektronik ortamda anında gerçekleşen hizmetler kapsamında olduğundan dolayı Tüketici Hakem Heyetince cayma hakkı geçerli sayılmamaktadır.


6. Crack, Hack Girişimleri


Robotig adı altında satışa sunulan tüm araçların cracklenmesi, websitesinin yönetim paneli veya veri tabanına yasal olmayan yollar ile girilmesi veya girilmeye çalışılması yasaktır. Bu tür girişimlerin tespiti halinde, Robotig'ın hukuki ve cezai yollara başvurma hakkı saklıdır.


7.Destek ve Yardım


Robotig adı altında satışa sunulan tüm hizmet ve araçlar ile ilgili herhangi bir soru ve sorununuzda, yardım ve destek hizmeti, yalnızca Robotig.comwebsitesi üzerinden Destek Talebi bölümünden verilecektir. Telefon, mail veya 3. parti forum ve websiteler üzerinden yardım verilmeyecektir. Kullanıcı, her ne nam ve ad altında olursa olsun Robotig.com websitesi haricinde kendisine ulaşılması ve kişisel bilgi, şifre veya özel sayılacak bilgileri paylaşması durumunda Robotig'ın hiçbir sorumluluğu olmadığını kabul eder.


8. Yazılım Sorumluluğu ve Kullanım İhlali


Robotig adı altında satışa sunulan tüm araçların kullanım sorumluluğu, satın alan kullanıcıya aittir. Robotig araçlarının kötüye kullanımında, hizmet sağlayıcı websiteler üzerinde vereceği zarardan Robotig adı altında satışa sunulan araçlar sorumlu tutulamaz. Kullanıcı, Robotig adı altında satışa sunulan herhangi bir hizmet ve aracı satın alarak, bu maddeyi kabul etmiş sayılır.


9. Bilgilerin Saklanması ve Güvenlik


∘ Robotig.com websitesi üzerinden aldığınız tüm ürünlerde, Havale ve Kredi Kartı ile ödeme sistemi üzerinden ödeme yaparsınız.
∘ Robotig.com sitesi üzerinde kredi kartı bilgileriniz saklanmaz.
∘ Robotig.com sitesinden yaptığınız alışverişlerde, tüm ürünler için fatura kesilir. Kesilen faturanızın adresinize yollanması için, Firmamız tarafından belirlenen kargo ücretini ödemeniz gerekmektedir.
∘ Adınıza fatura kesebilmemiz için İsim, soyisim, adres, telefon, T.C. Kimlik numarası gibi bilgileriniz, Robotig.com üzerinde güvenli şekilde saklanır.
∘ Robotig.com sitesi üzerinde saklanan bilgileriniz, adli makamlar haricinde, üçüncü kişiler ile paylaşılmaz.


10. Alt Yapının Zorunlu Değişimi, Kaynakların Sonlanması


Robotig altındaki tüm yazılımlar, hizmet verdiği sitenin/uygulamanın/web sitesinin alt yapısını kullanır. Alt yapısını kullandığı sitenin/uygulamanın/web sitesinin çözülemez değişimi (araçların engellenmesi, girişlerin engellenmesi, takip & beğeni & yorum & özel mesaj & resim yükleme & resim silme ve yapılan tüm işlemlerin engellenmesi), kaynaklarının çeşitli şekilde kullanımının engellemesi (site erişim engeli, ip blokesi, kullanıcı engellenmesi, kullanıcı profilinin yasaklanması), kaynaklarının sonlanması (sitenin/uygulamanın kapatılması, hizmetinin durdurulması) durumunda kullanıcı herhangi bir hak talep edemez, iade talebinde bulunamaz.


İşbu Sözleşme 10 (on) maddeden ibarettir. Üye olmak isteyen ve yazılımları kullanmak isteyen kişi işbu sözleşmenin tamamını okuduğunu, içeriğindeki tüm maddeleri kayıtsız şartsız kabul ettiğini ve onayladığını kabul, beyan ve taahhüt eder.